Strona WWW

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów żywności w Polsce i jedynym, który wprowadził na rynek produkty makaronowe bez glutenu.
Mamy swoją wieloletnią historię, wspaniałą, zaangażowaną kadrę, nowoczesny zakład produkcyjny. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowoczesne technologie. Dbamy szczególnie o wysoką jakość produktów i współpracy z klientami. Nieustannie doskonalimy wszystkie wyroby i rozszerzamy portfolio.
Nasza ścieżka rozwoju to poszukiwanie nowych rozwiązań, identyfikacja nisz rynkowych, zmieniających się preferencji i trendów żywieniowych. Dlaczego? Społeczeństwo bardzo świadomie wybiera produkty, które nie tylko zaspokoją podstawowe potrzeby egzystencji ale będą wpływały na poprawę jakości naszego życia, dlatego też jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu makarony kukurydziane Sotelli wytworzone w jednym cyklu produkcyjnym ze specjalnie wyselekcjonowanego ziarna kukurydzy po gotowy produkt zamknięty w nowoczesne opakowania.
Nasze makarony są tymi produktami, których Państwo szukają, ponieważ nie znajdziecie w nich ukrytych surowców, dodatków, które szkodzą zdrowiu. Nasi technolodzy zadbali o to, abyście Państwo znaleźli na talerzu to, za co płacicie - produkt bezglutenowy - którego spożywanie nie tylko urozmaici dietę ale da szansę na poprawę jakości życia osobom cierpiącym na celiakię czy chorobę trzewną.
Powszechna wiedza na temat celiakii czy nietolerancji glutenu jest znikoma a podkreślić należy, że są one jednymi z najczęściej występujących zaburzeń w skali światowej, z którymi ludzie zmagają się całe życie. Nie znaczy to, że jesteśmy wobec nich bezsilni. Podstawowe znaczenie ma dieta, zwana bezglutenową.
Nasza firma sprostała potrzebom konsumentów i od dzisiaj możecie Państwo z pełnym przekonaniem jakości produktów zaopatrywać się w makarony Sotelli.
Jesteśmy propagatorami idei zdrowej żywności, wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce odpowiadające najwyższym standardom, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego.
Gwarantuje to Państwu niespotykaną dotąd na rynku włoską jakość w polskim wydaniu oraz konkurencyjne ceny.
Zachęcamy do poznania smaku naszych makaronów, bowiem można jeść je w ciemno!